Labu apetīti!

Studenta sapnis

  • recipe image cover
  • recipe image cover

Ielikt grāmatzīmi

Izdrukāt

GARŠĪGI

Apraksts

Gatavojot šo ēdienu man visu laiku bija asociācijas ar studentiem! Varbūt tāpēc, ka sastāvdaļas ir cīsiņš un makaroni? Tāpēc es nosaucu šo ēdienu par „studenta sapni”.

Studenta sapņa” pagatavošana aizņem ļoti maz laika: pāris minūtes, lai sadurtu cīsiņos spageti un 5-15 minūtes vārīšana, kamēr makaroni kļūst mīksti. Nedaudz izdomas un rezultātā iegūstam vizuāli ļoti interesantu ēdienu no pavisam vienkāršām sastāvdaļām: makaroni un cīsiņi vai sardeles!

Vienkāršas sastāvdaļas, taču viss kopā garšo ļoti labi. Labu apetīti!

p.s. Nepērciet lētos cīsiņus un sardeles, tajos nav nekā laba. Kā man vienā intervijā teica viens gaļas kombināta tehnologs:” jo tā desa ir dārgāka, jo tā ir labāka! Ja cilvēki domā, ka desā par pusotru latu kilogramā ir gaļa, tad viņi ļoti maldās…”

Sastāvdaļas

Cīsiņi vai sardeles
Spagetti
Sāls
Olīveļļa
Citrons
Saldā čilli mērce vai kečups
* Lai iezīmētu, izvēlies sastāvdaļu

Gatavošanas secība

1
Ņemam cīsiņus vai sardeles un sagriežam apmēram 2cm lielos gabaliņos. Galus nogriežam. Katram gabaliņam cauri izduram spagetti makaronus, (apmēram 6-9 gab.)
2
Vāram kamēr spegetti ir mīksti. Vārot pievienojam nedaudz olīveļļas un sāli.
3
Kamēr cīsiņi vārās, mēs varam pagatavot ātrus salātus: ņemam salātu lapas, aplejam ar pāris ēdamkarotēm olīveļļas, nedaudz citrona sulu un sāli. Visu samaisām un liekam uz šķīvja.
4
Uz salātiem virsū liekam cīsiņus ar spageti un aplejam ar saldo čilli mērci. Var izmantot arī kečupu vai majonēzi.
5
"Studenta sapnis" ir gatavs!