Labu apetīti!

  1. Sākums
  2. - Zaķīša virtuve -
  3. Pildīti kabaču gredzentiņi ar grillētu papriku un sieru

Pildīti kabaču gredzentiņi ar grillētu papriku un sieru

  • recipe image cover

Ielikt grāmatzīmi

Izdrukāt

GARŠĪGI

Apraksts

Pildīti kabači ir diezgan populāra to pagatavošanas recepte. Ir divi veidi, kā var pildīt kabačus. Pirmais veids ir kabačus pārgriežot gareniski uz pusēm – veidojas laiviņas forma. Otrs veids ir kabačus sagriezt ripiņās, gredzentiņos. Pildījumi arī var būt visdažādākie. Kabačus var pildīt ar malto gaļu, zivīm, dārzeņiem, rīsiem, biezpienu.

Pagatavosim pildītus kabaču gredzentiņus, pildītus ar malto gaļu. Klāt liksim grillētu un iemarinētu papriku, pārkaisīsim visu ar sieru un cepsim cepeškrāsnī.

Lai labi garšo un labu apetīti!

Sastāvdaļas

Pāris kabaču
Maltā gaļa 400g
Sarkanā paprika 2-3 gab
Burkāni 2-3 gab
1-2 olas
Marinēta asā paprika
Sīpols
Rīvēts siers 100g
Balzamiko etiķis
Sāls, pipari
* Lai iezīmētu, izvēlies sastāvdaļu

Gatavošanas secība

1
Sagriežam kabačus 3 cm biezās ripiņās. Ja kabači ir nelieli un to miza ir mīksta, tad mizu var nost negriezt. Ja miza ir cieta, tad to griežam nost.
2
Papriku liekam cepeškrāsnī uz augšējā grila režīma, maksimālā temperatūrā, lai paprika nedaudz apdeg. Var arī to apdedzināt uz atklātas gāzes liesmas, taču šo veidu es nekad neizmantoju. Kad paprika ir apsvilusi, liekam to celofāna maisiņā un aiztaisam galu ciet. Pēc brīža ļoti viegli varēs noņemt no tās miziņu. Kad tā ir noņemta, apslakām papriku ar balzamiko etiķi un atstājam iemarinēties.
3
Burkānus sagriežam tievās strēmelītēs, sīpolus sagriežam smalki un visu apcepam uz pannas.
4
Maltajai gaļai pievienojam olas,sāli, svaigi maltus melnos piparus, nedaudz ķimenes.
5
Pievienojam apceptos burkānus un sīpolus, sajaucam kopā ar malto gaļu.
6
Ar šo masu pildām kabačus, liekam tos cepamajā traukā, virsū liekam palielos gabalos sagriezto papriku, nedaudz marinēto aso papriku, pārkaisām ar sieru un liekam cepties cepeškrāsnī 180 grādos apmēram 1 stundu.
7
Pildītie kabaču gredzentiņi ar grillētu papriku un sieru ir gatavi un tos var pasniegt galdā. Klāt var likt karoti skābā krējuma.